katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Pobyt pro seniory v Nízkých Tatrách s biskupem Josefem Kajnekem

Kdy: 1.9.2018
Dieceze:
Popis: Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové
srdečně zve na zájezd do

Nízkých Tater s biskupem Josefem Kajnekem

Duchovně-odpočinkový a poznávací pobyt v Demänovské dolině, návštěva poutního místa Turzovka, koupání v termálních lázních Bešeňová

Termín: 1. 9. - 6. 9. 2018

Cena: 7.490,- Kč

Do 15. 5. 2018 navíc sleva 250,- Kč za včasné přihlášení!

Cena zahrnuje: 5x ubytování v *** hotelu v Nízkých Tatrách (dvou, příp. třílůžkové pokoje), polopenze, doprava autobusem, výlet do termálních lázní Bešeňová, průvodce, duchovní doprovod, cestovní pojištění do zahraničí

Cena nezahrnuje: vstupy, lanovky, místní poplatek (hradí se na místě), připojištění storna – osoby od 19 let 245,- Kč/pobyt (nutné uhradit při podpisu smlouvy)

Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav a Olomouce. Návštěva známého slovenského poutního místa Turzovka (mše sv., osobní volno), přesun do Nízkých Tater, ubytování.

2. – 4. den: Pobyt v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách, procházky v nádherné přírodě, výlety, odpočinek, duchovní promluvy, každodenní mše sv.

5. den: Výlet do oblíbených termálních lázní Bešeňová, odpočinek, večer mše sv. a společné posezení.

6. den: Mše sv., kratší osobní volno. Odjezd z Nízkých Tater. Předpokládaný příjezd do Olomouce, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta a Hradce Králové v podvečerních až večerních hodinách.

Přihlášky: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz.

Zájezd je prioritně určen lidem starším 55 let.
Informace: telefon: 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz
WWW: http://www.dcshk.cz
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež