katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Zveme vás na zájezd do Mariazell s koupáním v termálech a návštěvou dalších zajímavých míst

Kdy: 21.9.2018
Dieceze:
Popis: Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zve seniory a další zájemce na

zájezd do Rakouska a na Moravu

Mariazell, termály Laa an der Thaya, Vranovská přehrada, Třebíč, Křižanov

Nejvýznamnější poutní místo Rakouska Mariazell, nádherná alpská příroda, relax v termálech Laa an der Thaya, pobyt na břehu Vranovské přehrady, židovská čtvrť v Třebíči (UNESCO), rodiště sv. Zdislavy Křižanov

Termín: 21. - 23. 9. 2018

Cena: 3.990,- Kč

Do 27. 7. 2018 navíc sleva 200,- Kč za včasné přihlášení!*

Cena zahrnuje: 2x ubytování v pěkném resortu na břehu Vranovské přehrady, polopenzi, dopravu autobusem, průvodce, duchovní doprovod, cestovní pojištění do zahraničí

Cena nezahrnuje: vstupy, připojištění storna (175,- Kč), místní poplatek (hradí se na místě)

Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Brna (Brno pouze nástup). Příjezd do Mariazell, návštěva poutní baziliky, mše sv., volný program, kratší procházka podél jezera Erlaufsee. Přejezd na ubytování k Vranovské přehradě. Večeře.

2. den: Snídaně. Mše sv. Přesun do termálů Laa an der Thaya, relax, koupání. Odpoledne volný program s možností procházek v okolí Vranovské přehrady. Večeře, společné posezení.

3. den: Snídaně. Mše sv. Návštěva Třebíče - židovská čtvrť (UNESCO), bazilika sv. Prokopa a další pamětihodnosti, volný program. Zastávka v Křižanově, rodišti sv. Zdislavy. Návrat ve večerních hodinách.

Přihlášky: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz.

*Slevu je možné uplatnit pouze do 27. 7. 2018. Nejpozději do tohoto data je nezbytné odeslat vyplněnou cestovní smlouvu a uhradit celou platbu za zájezd.
Informace: telefon: 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz
WWW: http://www.dcshk.cz
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež